Sıhhıye Tercüme Bürosu

Tüm dünya dillerinde yeminli tercüme hizmeti veren Ulus çeviri ofisi Sıhhıye ilçesinde de sizlerle! Kaliteli ve uygun fiyatlara çeviri hizmeti almak veya sözlü çeviri işlemleriniz için tercüman ihtiyacınızı karşılamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ulus tercüme yıllardır tercüme alanında hizmet veren Ankara'da bulunan tüm noterlerle anlaşması olan, çeşitli iş deneyimine sahip uzman çeviri kadrosu ve başarılı yönetim ekibi ile doğru tercümenin tek adresidir.

Sıhhıye'de Çevirmen

Sıhhıye tercüme ofisimizde ofis içerisinde bulunan tercümanlarımız haricinde merkez ofislerimiz'de çalışan tercümanlarımız ve evden çalışan tercümanlara sahip oldukça geniş bir tercüman kadrosuna sahip Ulus tercüme uzun yıllardır çeviri sektöründe hizmet vermektedir. Çevirmen arkadaşlarımız dil okulu mezunu, alanında uzman, güvenilir, hızlı ve iş deneyimi bulunan tercümanlardır.

Sıhhıye Simultane Tercüme

Konferans çevirisi olan simultane tercüme eş zamanlı yapılan tercümedir. Tercümanın konuşmacının söylediklerinin çevirisini yaparak dinleyicilere aktarmasıdır. Sunum, toplantı, iş görüşmesi veya konferanslarınızda ihtiyacınız olabilecek simultane tercüme için tercümanlarımız Sıhhıye de hizmetinizdedir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve çeviri hizmeti alabilirisiniz.

Sıhhıye'de Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Diller

 Ulus tercüme Sıhhıye ofisinde tüm dünya dillerinde yazılı tercüme ve sözlü tercüme hizmeti vermektedir.